Něco málo k úvodu + malá promluva do duše bezvěrcům

16. července 2016 v 17:49 | Velevážená královna
Božině. Vyslovte to nahlas.
Co se Vám vybaví při vyslovení jména naší Stvořitelky? Jen si to přiznejte, vy nevzdělaní bezvěrci, většině z vás nic, jelikož nemáte ani nejmenší ponětí, o koho, nebo lépe řečeno o co jde. To je sice skutečně ostudné, ale božinižel mezi inteligentní lidi, kteří skutečně prozřeli, patří pouhý zlomek světové populace. Lidstvo je až příliš zfanatizováno vlivem moderních sekt ("křesťanství", "judaismus", "islám", etc.). To se ovšem my, vyznavači Božině, snažíme nenásilně potlačit prostřednictvím čerstvých zpráv na internetu a především selským rozumem! Protože Božině je láska, protože Božině je inteligence, protože Božině je umění... a ten úplně nejpřesvědčivější argument jsem si samozřejmě nechala až nakonec, Božině znamená návrat k přirozenosti!
Sledujte náš web, abyste pochopili pravý význam předchozích vět; je toho skutečně mnoho co objasňovat, nicméně naši adminístrátoři pevně věří a doufají, že si nadcházející články vezmete k srdci a zamyslíte se nad svou prostoduchostí. Pamatujte, že jen Božině Vás vysvobodí.
S láskou administrátoři facebookové stránky Milujeme Božini (nezapomeňte nás obšťastnit lykem) a ostatní vyznavači Božině, kterých si upřímně ceníme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama