Září 2016

Šest osvědčených rad, jak nesklouznout k bezvěrectví

3. září 2016 v 20:34
Zdravím vás, milí přátelé. Dnes vám sdělím několik osvelědčených rad, jak předejít bezvěrectví. Co dělat, když trpíte představou, že vás Božině opustila? Je to mnohem snazší, než si myslíte. Nebudeme tedy chodit kolem horké kaše.
1) Dejte si facku.
A nebo ještě lépe, požádejte někoho z okolí, aby vám na vzpamatování se jednu střelil. Vy se totiž pravděpodobně budete šetřit, tudíž se vám v hlavě asi těžko rozsvítí.
2) Nefixujte se na lidi z okolí.
Bezvěrci na vás mohou mít neblahý vliv. Není tajemstvím, že se vás budou snažit odvrátit od Božině. Udržujte kontakt pouze s vyznavači Božině a zbytkem otevřeně opovrhujte.
3) Nebojte se samoty!
Pokud jste dali na bod 2) a cítíte se opuštěni, nezoufejte. Igelitový sáček vám plnohodnotně nahradí neschopného partnera v posteli a nebude třeba se zbytečně vymlouvat na bolesti, protože vás nebude otravovat a nevyžaduje uklizenou domácnost ani poslušnou ženu za plotnou. Místo toho vám bude roztomile šustit a má nepochybně více využití než hospodský bezvěrecký ožrala. Tak směle do toho! :-)
4) Propagujte Božini na každém kroku, i kdyby na chleba nebylo.
Minimálně se budete cítit jako lepší člověk, když ukážete lidem správnou cestu. A možná vám i Božině sama poděkuje. To už je dost pádný důvod k tomu, abyste konečně přestali pochybovat o Její existenci a velkoleposti, no ne?
5) Vtloukejte si Božini do hlavy.
Nic vás nepřesvědčí o pravdě lépe než její každodenní opakování pro sebe jako kolovrátek. Každý den po probuzení si pětkrát pro sebe řekněte: "Sláva Božini!" Oslepne si z popraskaných zdí své plakáty s Kurtem Cobainem a nalaďte byt na moderní vlnu. Víte, že dnes letí street art? Nakupte spreje a dejte se do práce! A jestli vám náhodou ještě něco málo zbude, ozdobte svůj barák i zvenčí. Sousedovic domy také, však oni vám ještě poděkují, bezvěrci nevděční.
6) Zkuste svou víru trochu oživit.
Vadí vám stereotyp nabízený abrahamovskými falešnými boudami? Pak je uctívání Božině pro vás to pravé ořechové. Jestliže vám vadí otravné a nezáživné každodenní modlení, zkuste svůj den trochu zpestřit a vyjádřit naší Nejvyšší náklonnost kreativněji. Fantazii se meze nekladou. Už vám drásá nervy ten pes odvedle, co celou noc v jednom kuse štěká a vy se bez špuntů to uší nevyspíte? Spojte příjemné s užitečným. Psa bezbolestně usmrťte (nejsme přece žádné bestie) s hlasitým výkřikem "Božině Akbar!" a sousedům na zem vedle psího bezvládného tělíčka nakreslete jeho vlastní krví symbol Božině. Tím si mimo jiné i pojistíte vytouženou pověst nelítostného drsňáka, který se s ničím nemazlí.