Prosinec 2016

Víc než jen čísla

8. prosince 2016 v 19:52
Až budete v hodinách matematiky počítat s následujícími číslicemi, vzpomeňte si na Božini. Až uvidíte barák s povědomým číslem popisným, vzpomeňte si na Božini. Až si půjdete koupit sváču do krámku naproti tramvajové zastávce zaplatíte příslušnou částkou, vzpomeňte si na Božini. Je to znamení.
Říkáte si, že numerologii věří jen naivní hlupaňa z EZO.TV, co se z vás snaží vytřískat prachy generováním prapodivných sousloví vzdáleně připomínajících věty? V tom případě jste zde správně. Nezapomeňte, že Božině je velmi kreativní bytost a v jejím nejdokonalejším promítnutí světa, Zeměplacky, se nachází mnoho a mnoho tzv. "easter eggů". Pojďme si o několika málo z nich popovídat.

21
Nejposvátnější číslice na světě. Božině nám vysloveně nařizuje při jeho spatření pokleknout a tiše se pomodlit. Jestliže je Vám dvacet let, plaťte Božini každý jednadvacátý den v měsíci krvavou daň. V den svých jednadvacátých narozenin budete štědře odměněni.
Význam: 2 = B(ožině)
1 = A(kbar)

189
18. 9. si každoročně připomínáme den narození svaté Ariessie, první z Devíti. Na její počest pojmenováváme své děti Kryštof (usilujeme i o ženskou variantu Kryštofka, abychom se necítily dyškrymynovány). Člověk jménem Kryštof, případně člověk narozen tohoto významného dne, má nárok na jedno přání navíc, které mu bude splněno, je-li v souladu s fyzikálními zákony.

12 (82)
Aby se necítili utlačováni naši neonacističtí fanoušci. Mimochodem, věděli jste, že poprvé bylo sousloví "Ave Božině" použito před více než dvěma tisíci lety před našim letopočtem? To ti prašiví bezvěrci z Říma si jej sprostě přivlastnili od nás. Nestyďte se mezi sebou zdravit se vztyčenou pravicí. Až vás zadrží, braňte se, že jen zdravíte Stvořitelku!
Význam: Ave (Heil) Božině